Biustonosz spacer – na czym polega nowa technologia i dlaczego stanik 3D jest tak uniwersalny

Biustonosz typu spacer

Stosunkowo nowy i coraz częściej spotykany w sklepach stanik typu spacer ze spacerowaniem ma niewiele wspólnego. No może jedynie wygodę. Na spacer wybieramy się w stroju pozwalającym miło i komfortowo spędzić czas. Założenie stanika typu spacer (szczególnie w letnie, upalne dni) jest idealnym rozwiązaniem.

O co chodzi w „spejserach”?

Angielskie słowo spacer (separator, przekładka, rozpórka) oznacza specjalny rodzaj tkaniny, z której ten model biustonosza jest zrobiony. Jego miseczka to cud nowoczesnej techniki: zamiast pianki wykorzystywanej w zwykłych biustonoszach używa się trójwymiarowej (stąd inna nazwa tego modelu – stanik 3D) tkaniny spacer fabric.

Składa się ona z dwóch warstw połączonych tzw. włókniną dystansową.

Dzięki temu biustonosz staje się lekki, oddychający, doskonale dopasowany do piersi i podtrzymujący, modelujący, przewiewny, szybkoschnący i super wygodny.

Jest wymarzonym stanikiem na lato, pod obcisłe i cienkie stroje. Miseczki są formowane termicznie, bezszwowe, czyli niewidoczne pod ubraniem.

Biustonosz spacer jest dość podobny, można do nazwać podkategorią, do biustonosza typu kopa (termicznie formowane miseczki). Z tą różnicą, że kopa nie jest tak przewiewny i lekki. Natomiast spacer nie posiada tak dużych właściwości podnoszących i modelujących biust jak kopa.

Z powodzeniem zastępuje t-shirt bras, ponieważ daje dość dobre wsparcie i ukształtowanie piersi. Jest przeznaczony dla pań, które mają problemy z noszeniem sztywnych miseczek, ale potrzebują pomocy dla opadającego, mniej jędrnego biustu.

Modele spacer wcale nie są nudne

Ponieważ na pierwszy rzut oka przypominają kopę, mogą się wydawać nieco ubogie. Pozbawione koronek i innych ozdób. Są takie, ponieważ tworzone są również do zakładania do obcisłych bluzek czy sukienek. Ale wcale nie muszą być nudne czy mało kobiece. Wiele „spejserów” jest bardzo ładnie wykończona koronką na mostku i pod biustem, posiada piękne ozdoby pomiędzy miseczkami, jest tworzona w różnych ciekawych kolorach i wzorach. Jedynie ich miseczki pozostają gładkie i pozbawione dodatkowych akcentów.

Pewność, wygoda, najnowsza technologia i niewielki wydatek

Czytając o tym, że biustonosz typu spacer jest produktem nowoczesnych technologii, można się spodziewać, że za takie cudo będzie trzeba słono zapłacić. Okazuje się, że wcale tak nie jest. Ceny tego modelu nie odbiegają w żadnym razie od normy. Już za około 60 zł można dostać zupełnie ładny stanik, przy wydatku w granicach 100 zł, otrzymasz piękny i spełniający wszystkie założenia stanik spacer.

Możesz być zainteresowana