Jak rozciągnąć stanik

Jak rozciągnąć stanik

Najważniejsza kwestia. Ogólnie rzecz biorąc, rozciąganie stanika nie ma większego sensu. Każda próba tego typu prędzej doprowadzi do zniszczenia stanika niż jego dopasowania do Twoje sylwetki. Biustonosz jest takim elementem garderoby, który powinien być kupiony idealnie dopasowany.

Zarówno miseczki, jak i obwód pod biustem muszą doskonale pasować do sylwetki. Pas okalający tułów musi być ścisły przy przymierzaniu biustonosza, ponieważ z czasem będzie sam z siebie się rozciągał.

To oczywiście dobre rady, które nie zawsze mają zastosowanie. A co jeśli dostałaś stanik w prezencie i nie możesz go wymienić, a bardzo Ci się podoba? Co zrobić, gdy byłaś pewna w czasie przymiarki, że jest dobry, a teraz, po zdjęciu metki, okazało się, że pije i nie da się go nosić?

Z miseczkami nie da rady nic zrobić, ale z obwodem … to już inna sprawa.

Jest sposób na powiększenie obwodu stanika.

Rozciągnięcie stanika w dosłownym tego słowa znaczeniu nie jest możliwe. Gumki nie da się na siłę poszerzyć i nawet nie należy tego robić. Efekt może być zaskakująco niesatysfakcjonujący.

Czy jest zatem sposób, aby zwiększyć obwód stanika? Owszem jest. Doskonałym sposobem, który to zapewni i jednocześnie nie zniszczy biustonosza, jest zastosowanie przedłużacza do obwodu stanika.

Co to jest przedłużacz do obwodu stanika?

Przedłużacz do obwodu stanika to bardzo prosty i tani element, do kupienia na przykład w pasmanterii, pozwalający na zwiększenie obwodu biustonosza pod biustem. Ma kształt krótkiego paseczka wyposażonego z jednej strony w haftki, z drugiej w zapięcia do haftek.

Zapięć może być trzy lub cztery rzędy. Haftkami umieszczonymi przy biustonoszu łapiesz zapięcie na przedłużce, a następnie haftkami przedłużki zapięcie biustonosza. Dopięcie przedłużki pozwoli na powiększenie obwodu stanika nawet o 6-7 cm.

Należy tylko pamiętać o dobrym dobraniu przedłużacza do modelu biustonosza, chodzi tu nie tylko o kolor, ale przede wszystkim o dobranie ilości haftek przedłużki do ilości haftek, na jaką zapina się stanik.

Przedłużacze obwodów biustonoszy można dostać w wielu miejscach. Uniwersalne w zwykłych pasmanteriach. Są też przedłużki dedykowane do konkretnych marek, niektórzy producenci oferują je do swoich wyrobów.

Jest to doskonała alternatywa dla kobiet w ciąży lub pań, które przybrały na wadze. Nie ma co od razu żegnać się ze swoim dobrym jeszcze biustonoszem, który można uratować powiększeniem jego obwodu.

Zwiększenie obwodu stanika domowym sposobem.

Drugim sposobem może być wszycie kawałka gumki w stanik. Takie gumy również są dostępne w pasmanteriach. Jest to jednak kłopotliwe i nie każda kobieta ma czas czy ochotę na zabawy z igłą i nitką. Dodatkowo nie każda z nas ma również odpowiednie umiejętności, by zrobić to estetycznie i skutecznie. Nie ma co się zatem bawić i dodawać sobie dodatkowych problemów, skoro na wyciągnięcie ręki jest rozwiązanie skuteczne, szybkie i niedrogie.


Promocje i kody rabatowe

Sprawdź aktualne promocje i kody rabatowe, dzięki którym możesz zaoszczędzić przy zakupie nowego stanika. Aktualną listę znajdziesz w tym wpisie: BIUSTONOSZ – KODY RABATOWE, PROMOCJE I WYPRZEDAŻE

Możesz być zainteresowana