Czy można założyć czarny stanik pod białą bluzkę

Czarny stanik pod białą bluzkę

Na tak postawione pytanie najprościej można powiedzieć, że można. Ponieważ w naszych czasach właściwie wszystko można. Powstaje raczej pytanie, czy należy założyć czarny stanik pod białą bluzkę i czy wypada to zrobić lub kiedy absolutnie nie wolno się tak ubrać.

Obecna moda podkreśla i nawet czasem eksponuje bieliznę. Dlatego też nie ma nic złego w tym, że spod stylizacji dyskretnie wymyka się kawałek biustonosza.

Koronka, ozdobne ramiączko jest dodatkowym atutem, który sprawia, że wygląd staje się seksowy i pociągający. Podobnie rzecz ma się z widocznym spod bluzki stanikiem. Obecnie jest wiele tak pięknych modeli, że wydaje się grzechem nie pokazać choćby kawałka takiego biustonosza światu.

Jednak nie zawsze i nie wszędzie można pokazywać to, co zwykle ukrywamy przed wzrokiem postronnych.

Stylizacje do pracy, na oficjalne spotkania, na rozmowy z przyszłym pracodawcą czy na uczelni wymagają szczególnie starannego i niemającego nic wspólnego z seksapilem, doboru ubrania oraz bielizny. Często wkładana w takich sytuacjach biała bluzka nie powinna w ogóle być prześwitująca, a dobrany do niej stanik musi być niewidoczny. Najlepiej nada się cielisty. Wbrew pozorom biały biustonosz pod białą bluzką będzie widać.

Wracając do podstawowego pytania, czy można czarny stanik założyć pod białą bluzkę?

Czarny, prześwitujący stanik zarezerwuj na sytuacje nieformalne.

Oczywiście, ale tylko na spotkanie towarzyskie, na luźną imprezę, do klubu czy kawiarni.

Piękny, czarny, koronkowy biustonosz będzie się wspaniale prezentował pod białą koszulą.

Czarny stanik pod białą prześwitującą bluzką

Prześwitująca bielizna jest obecnie często spotykanym elementem stylizacji celebrytek.

Nie tylko czarny biustonosz pod białą bluzką jest do przyjęcia w czasie zabawy.

Tak samo jest z innymi, często nawet kontrastującymi kolorystycznie zastawami biustonoszy i koszul czy bluzek.

Kolorowe biustonosze, które teraz można znaleźć na każdym kroku i w każdym sklepie zachęcają do eksperymentowania i bawienia się modą.

Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku eksponowania elementów bielizny trzeba uważać i robić to z wyczuciem. Jest duże niebezpieczeństwo otarcia się o wulgarność, czego zapewne nie chciałabyś zrobić.

Gdy zakładasz czarny stanik pod białą bluzkę, zadbaj, aby był to model, który można eksponować.

Na koniec jeszcze tylko jedna uwaga, która dotyczy samego biustonosza widocznego pod bluzki lub koszuli. Powinien to być model, który można pokazać. Nie znaczy wcale, że od razu musi być drogi i markowy.

Jest wiele modeli w dobrych cenach, które spełnią takie wymaganie. Powinien być mniej „bieliźniany”, a bardziej okazały. Nie przezroczysty, ozdobny i koniecznie musi zakrywać sutki, które absolutnie muszą pozostać ukryte nawet wtedy, gdy zrobi się chłodno.

Nie mówiąc już o tym, że nie powinien być sprany, powyciągany czy z widocznymi uszkodzeniami. Taką bieliznę trzeba chować i nie należy się nią chwalić.


Promocje i kody rabatowe

Sprawdź aktualne promocje i kody rabatowe, dzięki którym możesz zaoszczędzić przy zakupie nowego stanika. Aktualną listę znajdziesz w tym wpisie: BIUSTONOSZ – KODY RABATOWE, PROMOCJE I WYPRZEDAŻE

Możesz być zainteresowana