Jak czyścić stanik samonośny

Jak czyścić stanik samonośny

W przypadku biustonosza silikonowego nie można mówić o praniu. W grę wchodzi jedynie jego czyszczenie.

Absolutnie niedopuszczalne jest pranie go w pralce, chyba że chcesz mieć biustonosz jednorazowego użytku.

Odpowiednio utrzymywany (czyszczony, przechowywany i zadbany) biustonosz samonośny jest wielokrotnego użytku i racji zakładania raczej do wyjątkowych kreacji, może posłużyć nawet przez kilka sezonów.

Samoprzylepny biustonosz myjemy w ręku, letnią wodą z dodatkiem delikatnego mydła. Bardzo ważne jest zwrócenie szczególnej uwagi na wewnętrzną część miseczek. Tam, gdzie znajduje się silikon służący do przyklejenia stanika do piersi. Nie wolno go narazić na uszkodzenie, ponieważ może to spowodować zmniejszenie przylepności produktu. Dlatego podczas mycia tej części musisz uważać, by nie uszkodzić jej paznokciem.

Po umyciu i wypłukaniu nie wycieraj stanika ręcznikiem, lecz pozostaw do wyschnięcia. Nie wieszaj na suszarce, absolutnie nie przypinaj klamerkami. Po prostu połóż i poczekaj aż wyschnie.

Nie kładź stanika samonośnego na kaloryferze!

Po wyschnięciu zabezpiecz biustonosz osłonką i schowaj do bieliźniarki. Powinien mieć w niej swoje specjalne miejsce, które pozwoli mu na posiadanie odrobiny przestrzeni. Nie wolno go przygnieść inną częścią garderoby ani ściskać między innymi stanikami.


Promocje i kody rabatowe

Sprawdź aktualne promocje i kody rabatowe, dzięki którym możesz zaoszczędzić przy zakupie nowego stanika. Aktualną listę znajdziesz w tym wpisie: BIUSTONOSZ – KODY RABATOWE, PROMOCJE I WYPRZEDAŻE

Możesz być zainteresowana