Stanik do dużego (głębokiego) dekoltu – 6 modeli do różnych stylizacji.

Różne dekolty w sukienkach czy bluzkach wymagają zakładania pod nie różnych biustonoszy. Szczególne wymagania stawiają oczywiście ubrania z dużymi lub bardzo dużymi dekoltami.

Hiszpanka, bokserka lub sukienka z dekoltem halter potrafią nieźle zaleźć za skórę, jeśli wcześniej nie przemyślisz jak ją nosić.

Typy staników, które można zakładać do stylizacji z dużym dekoltem

Balkonetka

Model do szerszych, ale nie nazbyt dużych dekoltów.

Doskonała do karo lub łódki.

Jest zbudowana u dołu, w górnej części jest średnio zabudowana, dzięki czemu nie będzie widoczna pod większym dekoltem.

Half-cup

Również do szerokich dekoltów, ale ten model można założyć pod zdecydowanie większych i szerszych.

Jest zabudowany tylko w części dolnej, górną część piersi pozostawia odsłoniętą.

W niektórych przypadkach może być również założony do dekoltów w kształcie litery V, ale tylko wtedy, gdy ma dość cienki i nisko położony mostek.

Plunge

Model stanika przeznaczony do głębokich dekoltów w kształcie litery V oraz do dekoltów kopertowych.

Ma nisko położony mostek (część spinającą miseczki) i w dodatku jest on dość cienki.

W naturalny sposób oddziela piersi od siebie i pozwala na pokazanie tego, co jest pomiędzy nimi.

Bardotka i opaska

Oba modele nadają się do każdego dużego dekoltu. Zarówno szeroki, jak i głęboki dekolt w bardotece będzie wyglądał doskonale. Opaska nie sprawdzi się przy dekolcie w kształcie V.

Są to modele, które można założyć do hiszpanki, do bokserki i do dekoltu halter.

Pamiętaj jednak, że opaska nie będzie najlepsza przy dużym biuście, w dodatku ma tendencję do spłaszczenia piersi. Bardotka natomiast jest opcją idealną. Po dołączeniu ramiączek staje się stanikiem codziennym i można ją założyć do prawie każdej stylizacji.

Staniki samonośne

Są idealne do każdej sukienki lub bluzki z dużym dekoltem.

Nie posiadają ramiączek oraz paska okalającego tułów.

Można je założyć do najbardziej wymyślnej i najwięcej odsłaniającej stylizacji.

Niestety spora grupa kobiet nie jest w stanie sobie z nimi poradzić.

Po pierwsze są stworzone raczej dla pań o mniejszych piersiach, po drugie nie każda z nas będzie się w nich dobrze czuła, po trzecie wymagają pewnego oswojenia zarówno przy zakładaniu (czy raczej instalowaniu), jak i podczas noszenia.

Staniki z ozdobnymi ramiączkami

Są pewną alternatywą (obecnie dość modną) dla kobiet, które nie potrafią się zmusić do noszenia biustonosza pozbawionego ramiączek. Zamiast zmuszać się do ich odpinania i stawiania się w niekomfortowej sytuacji lepiej kupić biustonosz, który z założenia można (przynajmniej w części) pokazać.

W sklepach są dostępne modele z ozdobnymi, koronkowymi ramiączkami, które nadają się do tego, żeby „wychodziły” spod ubrania. Wiele z takich staników posiada odpinane ramiączka i można je wymieniać w zależności od zakładanej stylizacji.

Jest to dobry pomysł, ale raczej na wieczór lub na nieformalne spotkanie. Pokazywanie bielizny w pracy (nawet takiej, która została do tego stworzona) nie będzie najlepszym pomysłem.

Przezroczyste ramiączka

Był moment, gdy robiły furorę, ale już przeminął. Są niezłą alternatywą do strojów lekko prześwitujących, pod którymi mogą stać się niewidoczne. Całkowicie lub w części widoczne przy bluzce z dużym dekoltem lub hiszpance jest raczej kiepskim pomysłem.


Promocje i kody rabatowe

Sprawdź aktualne promocje i kody rabatowe, dzięki którym możesz zaoszczędzić przy zakupie nowego stanika. Aktualną listę znajdziesz w tym wpisie: BIUSTONOSZ – KODY RABATOWE, PROMOCJE I WYPRZEDAŻE

Możesz być zainteresowana