Nipplex (wkrótce Mefemi) – elegancja i wygoda w każdym rozmiarze od polskiego producenta biustonoszy.

Nipplex (wkrótce Mefemi) – elegancja i wygoda w każdym rozmiarze od polskiego producenta biustonoszy.

Marka Nipplex od 1995 roku specjalizuje się w produkcji bielizny damskiej, w tym biustonoszy, majtek, piżam oraz bielizny dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Ma w swojej ofercie bieliznę w rozmiarach od S do XXXXL oraz biustonosze od 65C do 100E w bogatej i różnorodnej gamie materiałów, kolorów i wzorów. Jej wielką zaletą jest doskonała jakość i przystępna cena oraz duży wybór fasonów i modeli.

Dbając o ekologię, hołdując idei body positive, proponuje swoim klientkom produkty dla kobiet, tworzone w głównej mierze przez kobiety.

Staniki marki Nipplex dla każdej kobiety, każdej sylwetki i rozmiaru:

Usztywniane

Dla każdej kobiety, w każdym wieku i o różnej kondycji piersi. Podtrzymuje, modeluje, stabilizuje i nadaje atrakcyjny wygląd. Do tego gwarantuje wygodę i komfort w noszeniu w każdej sytuacji. Marka Nipplex posiada w ofercie usztywniane biustonosz w bardzo szerokiej rozmiarówce i dedykowane do każdej sylwetki, zarówno dla pań szczupłych jak również dla bardziej puszystych kobiet.

Półusztywniane

Inaczej biustonosze semi-soft to modele bardzo wygodne i eleganckie. Dolna część miseczki jest sztywna, wykonana na przykład z gąbki, natomiast góra miseczki to koronka, tiul czy haft. Taki biustonosz jest dedykowany dla każdej kobiety, zarówno dla mniejszych jak i dla większych biustów. Doskonale zbiera pierś w jej dolnej części i ładnie ją unosi.

Miękkie

Czasem, niesłusznie, omijane przez kobiety o bardziej obfitych kształtach i z większym biustem. Dobrze dobrany miękki biustonosz to idealne rozwiązanie nawet dla dużych piersi, szczególnie w czasie upalnego lata. Duże rozmiary miękkich biustonoszy marki Nipplex są wyposażone w szerokie ramiączka, dzięki czemu kręgosłup jest odciążony, a ramiona chronione. Miseczki posiadają fiszbiny, które podtrzymują piersi i dają im wsparcie.

Push-up i double push-up

Głównym zadaniem obu tych modeli jest powiększenie biustu, ale nie tylko. Push-up to również ukształtowanie i wymodelowanie, likwidacja asymetrii oraz podniesienie mniej jędrnych piersi. Sięgają po nie młode kobiety z mniejszym biustem i starsze panie, których piersi z wiekiem stają się wiotkie i wymagają wsparcia. Staniki push-up, proponowane przez markę Nipplex to modele z wbudowaną na stałe poduszeczką lub z wyjmowaną, którą w każdej piesi można ułożyć według potrzeby.

Double push-up (super push-up) to powiększenie nawet o dwa rozmiary. Dedykowane małym piersiom, niektóre posiadają piankę memory, która pod wpływem ciepła dopasowuje się do kształtu biustu i zapamiętuje go.

Bardotki

Biustonosz o wyjątkowej konstrukcji pozwalający na założenie bluzki czy sukienki o dużym, a nawet bardzo dużym dekolcie. Jest stanikiem do zadań specjalnych, bo można ją nosić również po odpięciu ramiączek. Bardotki Nipplex posiadają silikonową taśmę wzdłuż obwodu, dzięki niej jest pewność, że biustonosz zawsze pozostanie na swoim miejscu.

Minimizery

Czyli biustonosz, który optycznie zmniejsza biust. Dedykowany paniom o obfitszym biuście, bardzo komfortowy w noszeniu sprawnie ujarzmiający ciężkie piersi. Czasem posądzany o ich spłaszczenie, ale dobrze dobrany wcale nie musi tego powodować. W ofercie Nipplex modeli minimizera jest sporo, są wśród nich biustonosze w wielu rozmiarach i kolorach, gładkie i pięknie zdobione.

Braletki

Małe dzieła sztuki bieliźniarskiego kunsztu. Przeznaczone raczej dla młodszych kobiet i mniejszych piersi, ale w ofercie Nipplex są też modele braletek dla większych biustów. Braletka Nippleks to komfort i elegancja, piękne wzornictwo i bogata gama kolorów, modele z fiszbinami i bez, posiadające miękkie i usztywniane miseczki. Dlatego każda kobieta, bez względu na wiek, może dobrać odpowiednią dla siebie.

Balkonetki

Biustonosze o specjalnej budowie, dla kobiet lubiących duże dekolty. Sprawdzają się przy dekolcie typu karo. Przeznaczone zarówno dla większych jak i dla mniejszych piersi. Posiadają miseczki zabudowane i wzmocnione w dolnej części, dzięki czemu biust jest podtrzymany, ukształtowany i ładnie zaokrąglony.

Do karmienia

Biustonosze dla młodych mam. Posiadają miseczki z „okienkiem”, dzięki któremu nie ma potrzeby zdejmowania stanika do karmienia. Biustonosze do karmienia Nipplex posiadają usztywniane miseczki i odpowiednio szerokie ramiączka oraz dobrze podtrzymujący pas pod biustem. Taka konstrukcja sprawia, że nawet obolałe i ciężkie piersi są chronione i dobrze podtrzymane. Dodatkowa są to biustonosze eleganckie ozdobione gustownymi dodatkami, aby kobieta czuła się dobrze nawet w tym szczególnym czasie.

Bez fiszbin

Biustonosze dla pań, które źle się czują w „drutach”. Choć fiszbiny w produktach maki Nipplex są antyalergiczne, to jednak niektóre kobiety i tak nie są w stanie ich tolerować. Dla nich powstała kategoria biustonoszy pozbawionych fiszbin. Są to staniki wyposażone w specjalne, modulowane miseczki, które ładnie podtrzymują biust i modelują go.

Z gładkimi miseczkami

Biustonosze dedykowane obcisłym ubraniom. Niewidoczne nawet przy najbardziej dopasowanej bluzce. Dzięki usztywnionej miseczce sutki nie będą się odznaczały nawet w chłodne dni. Bardzo wygodne, mogą mieć kształt bardotki, mogą posiadać również push-up. Doskonale modelują piesi i podtrzymują je. Są niezastąpione w każdej damskiej szafie, idealne na co dzień i na specjalne okazje. Biustonosz Nipplex z gładkimi miseczkami to must have każdej kobiety.

Możesz być zainteresowana