Dobre marki biustonoszy. Najlepsi producenci staników. Co warto kupić i dlaczego.

Dobre marki biustonoszy

Określenia takie jak dobry czy najlepszy są bardzo subiektywne. Dla jednej kobiety odpowiednie są spodnie wąskie, dla innej szerokie. Tak samo jest ze stanikiem, wiele zależy od preferencji, potrzeb, stylu ubierania się, sylwetki i przede wszystkim od tego, jakimi piersiami obdarzyła ją natura.

Do tego dochodzi jeszcze okazja. Nie każdy stanik nadaje się na każdą okazję i nie każdy producent dysponuje odpowiednim asortymentem. Są dostawcy specjalizujący się w bieliźnie erotycznej, sportowej lub oferujący biustonosze na specjalne okazje (ślub, bal itp.).

Wśród producentów obecnych na polskim rynku tych, są takie marki, które szczególnie zasłużyły sobie na uwagę i polecenie. Zasługują na wyróżnienie, ponieważ:

  1. Zwracają uwagę jakością, a w szczególności, aby jakość była adekwatna w stosunku do ceny.
  2. Są solidni i odpowiedzialni, co objawia się tym, że stosują w swoich produktach przyjazne materiały.
  3. Wsłuchują się w potrzeby kobiet i reagują na nie, oferując asortyment do tych potrzeb dostosowany.

Polskie firmy biustonoszy, jakie są i dlaczego trzeba je poznać.

Częstym błędem popełnianym przez Polki jest kierowanie się w stronę zagranicznych marek i producentów, kiedy polscy dostawcy oferują równie dobre, o ile nie lepsze biustonosze. Są doceniani na całym świecie i nawet na amerykańskim rynku znalazły dla siebie sporo miejsca. Cenione za szeroką rozmiarówkę i dopasowane konstrukcje oraz dostosowywanie swoich produktów do potrzeb kobiet o różnych kształtach.

Na szczególne wyróżnienie zasługują marki:

Wśród tych marek nie ma większego problemu ze znalezieniem biustonosza o miseczce J czy obwodzie pod biustem 60 cm. Przy tym są to staniki piękne, modne i starannie wykonane oraz stosujące zaawansowane technologie. Wychodzą naprzeciw nawet najbardziej wyrafinowanym gustom swoich klientek.

Polskie biustonosze nadają się na różne okazje. Do każdego dekoltu, do każdej sukienki czy sukni, do dopasowanej i luźnej bluzki, na upalne dni i na trening. Wśród polskich marek zawsze można dobrać odpowiedni stanik.

Zagraniczne marki obecne na polskim rynku, na jakie warto zwracać uwagę

Najbardziej znane to:

Marki te są bardzo zróżnicowane pod każdym względem. Oferują szeroki asortyment biustonoszy w rozmaitych cenach. Mają jedną wspólną cechę: dość trudno wśród nich znaleźć rozmiary znacząco odbiegające od normy. Natomiast wśród polskich marek jest to możliwe i za to właśnie zagraniczne klientki bardzo sobie chwalą nasz rodzimy przemysł bieliźniarski.

Dla kobiet o kształtach standardowych zdecydowanie łatwiej jest znaleźć dla siebie biustonosz. Właściwie każdy producent je posiada. Nawet zakupy w znanych sieciówkach nie powinny sprawiać problemów. Bardziej, od dobrania rozmiaru, ważne jest tu pytanie: czy warto w takich miejscach kupować staniki. Odpowiedź nie jest prosta. Wiele zależy od stanu portfela i świadomości kupujących. W sieciówkach jest tanio, ale często jakość pozostawia wiele do życzenia. Oferowane tam biustonosze z pewnością nie posłużą zbyt długo i często nie są warte swojej ceny. W takiej samej można kupić stanik dobrej, polskiej marki w sklepie specjalizującym się w damskiej bieliźnie. Może trzeba zarezerwować na to odrobinę więcej czasu, ale warto.

Sportowe staniki, które marki spełniają oczekiwania aktywnej kobiety

Każdy powie, że przede wszystkim te, które słyną z produkcji sportowej odzieży i obuwia. I jest w tym wiele prawdy.

to sprawdzone i zawsze godne polecania biustonosze sportowe. Są oferowane w szerokiej rozmiarówce, dla każdej sylwetki (również dla większych i największych piersi) posiadają zróżnicowany asortyment dostosowany do rodzaju treningu (wysokie, średnie i niskie wsparcie). Po te produkty zawsze warto sięgnąć. Ich wadą może być cena. Zwykle są to droższe staniki, a nie każda kobieta jest w stanie sobie pozwolić na taki zakup.

Dla aktywnych kobiet z mniej zasobnym portfelem dobrym wyjściem jest zwrócenie uwagi na mniej znane marki, których sportowe biustonosze są tańsze i również dobrej jakości:

Marka, jakość, cena biustonosza, czyli uwaga na podróbki

Na wielu forach użytkowniczki doradzają sobie, gdzie kupić taki czy inny model biustonosza. Prawie identyczny można dostać u chińskich dostawców (Aliexpress), czy w znanej sieciówce. Tylko czy to jest ten sam produkt? Jego wygląd (szczególnie na zdjęciu) jest bardzo zbliżony, ale na tym podobieństwo się kończy. Jakość materiałów, wykonanie, zastosowane technologie i wiele innych czynników sprawia, że fundujemy sobie produkt nic niewarty i w dodatku niebezpieczny. Taki stanik może stanowić zagrożenie dla piersi, ich zdrowia i wyglądu.

Na podrabianie szczególnie narażone są biustonosze znanych, droższych, zagranicznych marek. Szczególnie najnowsze modele chętnie są kopiowane. O ile zakup falsyfikatu, powiedzmy torebki, nie stanowi zagrożenia, o tyle stanik może bardzo wpłynąć na nasze zdrowie. Dotyczy to nie tylko zakupów na chińskich platformach, ale też na bazarkach czy w sklepikach oferujących pochodzącą z Chin bieliznę. O jednym z takich staników możesz przeczytać we wpisie Stanik z bazarowego straganu, dlaczego powinnaś go unikać.

Marka i jakość w przypadku biustonosza ma zasadnicze znaczenie. Jest dużo ważniejsza od kroju, koloru, ozdób czy ogólnego wyglądy stanika. Dysponując ograniczonymi funduszami lepiej kupić model modny w zeszłym sezonie, brzydszy i uboższy, ale wyprodukowany z dobrego materiału i w oparciu o nowoczesne technologie oraz dostarczonego przez odpowiedzialnego producenta. Może nie spełni wszystkich oczekiwań związanych z estetyką, ale z pewnością będzie to biustonosz, który nie zrobi Ci krzywdy.

Możesz być zainteresowana