Biustonosz zbierający pod pachami i stanik podnoszący biust.

Stanik nie jest przeznaczony wyłącznie do tego, aby podtrzymywać piersi i zapewnić komfort. Stanik jest również do tego, aby nadać im odpowiedni kształt, optycznie zwiększyć lub pomniejszyć i zapewnić właścicielce poczucie doskonałego wyglądu.

Niektóre mankamenty można zakryć, inne zatuszować, a niektórych się pozbyć właśnie dzięki odpowiednio dobranemu biustonoszowi.

Panie, których piersi są tak zbudowane, że uciekają do tyłu i tworzą nieładną przerwę pomiędzy, powinny spróbować biustonosza zbierającego.

Jak wygląda i na czym polega stanik zbierający?

Nie stanowi on odrębnego modelu, lecz jest wyposażony w dodatkową funkcjonalność.

Side-support, bo tak jest nazywany biustonosz zbierający z jęz. angielskiego, posiada boczny panel służący do zebrania i przesunięcia piersi z boku ku przodowi.

Jego miseczka jest wyposażona w jedną część więcej w porównaniu do miseczek zwykłych staników.

Ten dodatkowy element znajduje się z boku, od strony ramienia i nie pozwala piersi na odchylanie się na boki.

Takie udogodnienie jest dostępne w różnych fasonach. Można znaleźć je w miękkich biustonoszach, w modelach typu balkonetka, full-cup czy half-cup oraz w innych. Należy zwracać uwagę, czy jest w nich dodatkowy pasek materiału na miseczce od strony ramienia.

Dla kobiet, których mankamentem jest opadający lub niewielki biust, doskonałym rozwiązaniem będzie stanik typu push-up. Jego zadaniem jest nie tylko zebranie piesi, ale również ich podniesienie.

Więcej o stanikach dla małego biustu przeczytasz we wpisie Jaki stanik do bardzo małego biustu.

Jak wygląda i jak działa push-up?

Push-up został zaprojektowany specjalnie dla pań mających problemy z opadającym i nieco rozsuwającym się biustem, ale nie tylko. To również świetne narzędzie dla tych kobiet, które chcą wyeksponować i optycznie powiększyć piersi.

Push-up to wiele różnych fasonów, które można dobrać w zależności od indywidualnych potrzeb. Są usztywniane i czasem mają termicznie formowane miseczki, których celem jest ujarzmienie piersi i nadanie im oczekiwanego kształtu.

W zależności od modelu mogą nawet o dwa rozmiary powiększyć biust.

Dodatkowym atutem niektórych push-upów są wymienne poduszeczki, które można, lecz nie trzeba do stanika wkładać. W zależności od stylizacji lub humoru poduszeczka może być obecna, lub można z niej zrezygnować.

Jej celem jest dodatkowe uniesienie piersi i jeszcze większe ich uwydatnienie. Te niewielkie wkładeczki są z gąbki, żelowe, silikonowe lub powietrzne, a wkłada się je do specjalnej kieszonki, w którą push-up jest wyposażony. Nie zachodzi zatem niebezpieczeństwo zgubienia poduszeczki.

Push-up jest kierowany do posiadaczek niewielkich i średnich biustów. Podobnie jak stanik zbierający nie ogranicza się do jednego wzoru. Fasonów jest wiele i tak można znaleźć bardotkę push-up, pół gorset push-up, bralette push-up i inne.


Promocje i kody rabatowe

Sprawdź aktualne promocje i kody rabatowe, dzięki którym możesz zaoszczędzić przy zakupie nowego stanika. Aktualną listę znajdziesz w tym wpisie: BIUSTONOSZ – KODY RABATOWE, PROMOCJE I WYPRZEDAŻE

Możesz być zainteresowana